bg main kdoJsme

Kdo jsme

Styl, fantazie, tradice, zábava. Tým agentury Argo pro vás už od roku 1990 připravuje nezapomenutelné chvíle. Firemní eventy, večírky, plesy, oslavy, teambuildingy, dobové hry a další akce.

Na křídlech fantazie přeneseme vaší společnost ať do světa mušketýrů nebo na severní pól. V minulosti jsme proměnili českobudějovický hotel Clarion v dějiště orientální pohádky, hrad Švihov ve sluj třicetimetrového draka, historické jádro Českého Krumlova na sladkou Francii 17. století a ze stopadesátičlenného týmu klienta se stali mušketýři.

I vám ušijeme na míru nezapomenutelný zážitek, který váš tým pobaví i stmelí. Muži se budou cítit jako udatní rytíři, divocí lovci či samurajové, dámy jako šlechtičny či antické bohyně.

Budete se cítit jako v pohádce či ve filmu. Při práci využíváme naše profesionální zkušenosti z natáčení světoznámých hoolywoodských filmů (Hellboy, Letopisy Narnie, Rytíři ze Šanghaje, Bathory), ze spolupráce s desítkami divadel na tvorbě divadelních představení a populárních muzikálů (Shakespearovské slavnosti na Pražském hradě, Drákula, Kleopatra, Muž se železnou maskou, Johanka z Arku) a z organizace velkých městských slavností (českobudějovické Slavnosti železné a zlaté, českokrumlovské Slavnosti pětilisté růže, Táborská setkání).

Zajistíme veškerou běžnou i speciální techniku. Postaráme se o sebemenší detail.

Vtáhneme vás do děje. Nevylučujeme poučení, naším krédem je ale smích a zábava.

Vše praktické vyřešíme za vás, vy se bavte a věnujte svým hostům a přátelům.