IMG 4293

Novinky

Animátor pro vaši firemní akci ZDARMA

IMG 8857

Objednáte-li si u nás během měsíce dubna realizaci vašeho eventu, přidáme vám k vybranému uměleckému programu animátora dle vašeho výběru zdarma (chůdař, mim, klaun, bláznivý číšník, maskot). Hodnota objednávky musí převyšovat částku 50.000 Kč. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

1. natáčecí den historického filmu 1864“

packshot

 

Naši poradci přes historické militárie spolupracují s filmovou produkcí Sirena film na projektu „1864“ o válce mezi Dány a Prusy. Bylo velkým překvaním kolik nadšenců, historických spolků i jednotlivců se tímto obdobím a dánskou historií v Čechách zabývá. Pro pana režiséra Ole Bornedala jsme natočili pracovní video, aby získal lepší představu, co české vojenské kluby nabízejí. Děkujeme Evě Hodinové, že se tohoto natáčení pro natáčení zhostila s vervou sobě vlastní a na unikátní záběry, které se jí podařily zachytit, se můžete podívat zde. 

 

Velikonoční nadělování v Kotvě

IMG 4294

Kotva rozdávala dárky a my jsme byli u toho. Během šesti dnů naše kostýmované hostesky v již tradiční dárkové velikonoční akci rozdaly 500 beránků, 800 nálepek, 500 barev na vajíčka, 300 čokoládových zajíčků. Venkovní část akce nabízela tradiční velikonoční dílny – malování kraslic, pletení pomlázek a tvoření z vizovického pečiva. I když počasí připomínalo spíš vánoce než velikonoce, děti i rodiče se nezdolně do aktivit zapojili a vše dopadlo dobře, bez omrzlin.