reference loga

Reference

"Všichni herci, kteří ztvárňovali herecké role příběhu a se kterými jsme se během vyšetřování cestou na stanovištích potkali, byli profesionálové, kteří nás svoji autentičností vtáhli do děje příběhu a elegantně si poradili i s vtipálky z našich řad. Tato akce byla v naší firmě velice pozitivně hodnocena, proto bychom chtěli oslovit Argo Production s požadavkem na realizaci naší další firemní akce. Nápad a provedení firemního večírku byl originální, nepostrádal patřičnou atmosféru i smysl pro humor a produkční pozadí bylo na profesionální úrovni."

Blanka Dvořáková, HR a Office asistentka, Active 24, s.r.o.

"Letošní ročník Vinobraní na Grébovce, s podnázvem Hříšní lidé města vinohradského, měl rekordní účast (cca 30 000 lidí během jednoho dne) a velice širokou, pozitivní mediální odezvu. Městská část na spolupráci s Argo Production oceňuje nejen originální, technicky a dramaturgicky velice dobře zvládnutý program, ale i výbornou komunikaci s Úřadem městské části, plnění všech závazků a dodržování časových lhůt. Zadání realizace jakékoliv akce Argo Production je pro zadavatele zárukou profesionálně odvedené práce a zajištění jedinečné akce, která bude mít vysokou návštěvnost a pozitivní ohlas."

PhDr. Jitka Slavíková, vedoucí odboru Kanceláře starostky a vnějších vztahů, Městská část Praha 2

"S Argo Production spolupracovala státní organizace Správa železniční dopravní cesty při VII. Setkání zástupců železničních infrastruktur – skupina V4 v Zaječí. Agentura měla za úkol spolupracovat při organizaci konference, ubytování účastníků, zajištění jednacích prostor a techniky, včetně doprovodného programu. Setkání se zúčastnilo více než 40 zástupců z Maďarska, Slovenska, Polska a České republiky. Spolupráci s Argo Production hodnotíme jako výbornou jak po stránce organizační, společenské i odborné. Jednání s pracovníky této agentury bylo vždy na profesionální úrovni."

Ing. Radovan Kovařík, ředitel Odboru traťového hospodářství, SŽDC, s.o. 

"Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za zajištění desetiletého výročí naší firmy. Svěřili jsme Vám komplexní organizaci celé akce a byli jsme s výsledkem spokojeni. Váš tým hodnotíme jako velmi profesionální. Akce, kterou jste pro nás organizovali, proběhla bez sebemenších problémů a ke spokojenosti nás i všech zúčastněných hostů. Na základě pochvalných reakcí od klientů i našich vlastních zaměstnanců můžeme konstatovat, že se akce vydařila dle našeho očekávání. Upřímně si vážíme Vašeho profesionálního přístupu a těšíme se na spolupráci v dalších letech."

Petra Suchánková, výkonná ředitelka, NFP Czech Republic, s.r.o. 

"S Argo Production spolupracujeme již řadu let. Profesionální přístup celého týmu je pro nás velkým přínosem a pomocí při organizování náročných několikadenních konferencí a firemních akcí. Námi objednané akce byly vždy dodány na klíč, dodané služby byly na profesionální úrovni a umělecký program byl vždy vkusný, nápaditý a netradiční. Za firmu Ažd Praha s.r.o mohu prohlásit, že si práce s Argo production velice vážím a jsem ráda, že jsme společně realizovali úspěšné projekty."

Sandra Chvojková, vedoucí odboru propagace a tisková mluvčí, AŽD Praha s.r.o.  

"Argo production je pro naše produkční programy nepostradatelná. Inspirativní produkční aktivity pořádané v prostorách Státního hradu a zámku Český Krumlov a ve městě Český Krumlov (týká se to cca 80ti akcí) si dnes nelze představit bez společnosti Argo. Jméno společnosti Argo, je ve výše uvedeném místě ve všeobecné vážnosti pro svou profesionalitu, kvalitní divadelní přípravu a osobitý herecký vklad s nápaditou výpravou. Nelze nepřipomenout i scénáristickou rutinu, která se v sehraném týmu odráží v dokonalé improvizaci, tak potřebné při diplomatické, exklusivní turistice, jíž se též věnujeme."

Ing. Jiří Kiprý, jednatel společnosti Krumlovská inspirace

Ing. Jan Vondrouš, starosta města Český Krumlov

 

 Další reference naleznete také na webu A.R.G.O. PROFILM


 

ABL a.s

Aksamite s.r.o.

Alpinautic s.r.o.

Atlas Copco s.r.o.

Auviex s.r.o.

AŽD Praha s.r.o.

Baader Computers s.r.o.

B-Braun Medical s.r.o.

Benchmark s.r.o.

Billa s.r.o.

Castrol s.r.o.

Česká pojišťovna a.s.

ČD – Telematika a.s.

City Multimeedia s.r.o.

DET NORSKE VERITAS s.r.o.

Egmond ČR, s.r.o.

Euro RSCG Public Relations s.r.o.

Galerie Butovice s.r.o.

Generali Pojišťovna a.s.

HETZEL GmbH & Co.KG

Hewlett – Packard s.r.o.

Hero Czech s.r.o.

Home Credit a.s.

Husquarna Česko s.r.o.

Hypo stavební spořitelna a.s.

Ima Production s.r.o.

IGC - International Gurman Club s.r.o.

Iveco Czech republic, a.s.

Lego Trading s.r.o.

M – Bank a.s.

Metro a.s.

Město Český Krumlov

Městská část Praha 2

Město Tábor

Mcatering s.r.o.

Nadace barokního divadla Český Krumlov

NFP Czech Republic s.r.o.

Novato s.r.o.

Olympia Mladá Boleslav s.r.o.

Pinnacle Central & Eastern Europe s.r.o.

Philip Morris ČR a.s.

Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o.

PPF a.s.

Pražská plynárenská a.s.

Provident Financial s.r.o.

Rádio Blaník

Raiffeisenbank a.s.

Renault Trucks ČR s.r.o.

Sanitec s.r.o.

Škofin s.r.o.

SŽDC s.o.

Toyota Dolák s.r.o.

Trigema a.s.

TTC Marconi s.r.o.

T.T.V. s.r.o.